Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve çoğunluğunu Altın ve Mücevher Ticareti ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 11. Meslek Komitesi sektör temsilcileri ile bir araya gelerek geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen sektörel ortak akıl çalıştayının değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

SATSO 11. Meslek Komitesi Başkanı Talip Gürmeriç, Komite Başkan Yardımcısı Ahmet Serbes,  Komite Üyeleri; Kamil Uzak, Murat Öztürk, Tayfun Keser ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda sektör temsilcileri sektörün hedefler ve ticari anlamda karşılaşılan sıkıntıların çözümü noktasında yapılan çalışmaların verimini almayı hedeflediklerini dile getirdi.

Meslek Grubu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda İstanbul Üniversitesi Matematik Mühendisliğin’nden Cemal Bozkurt moderatörlüğünde kısa bir eğitim semineri de gerçekleştirildi.

Üyeler; birbirileri ile iletişimin sürekliliğini sağlamak, sorunlarını paylaşmaları, istişare etmeleri anlamında da faydalı olan toplantılardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Haber Tarihi : 26/7/2019
Haber Medya
Paylaş