Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri, Kırıkkale TSO tarafından düzenlenen Ayçekirdeği Festivali’ne katıldı.

Kırıkkale’de gerçekleştirilen ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı Ayçekirdeği Festivali’ne SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aygün Kahya,  Sakarya Kadın Girişicimler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zehra Dirim, Başkan Yardımcısı Öykü Köprülüoğlu, Kurul Üyeleri; Halide Bölükbaşı ve Elem Bektaş iştirak etti.

Bu yıl ilki düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan festivalde 81 vilayetten gelen kadın girişimciler, açılan stantlarda bulundukları ilin ürünlerini tanıtma ve satma imkanı buldular. İki gün süren festival kapsamında çeşitli etkinliklere katıldıklarını belirten SATSO Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zehra Dirim Sakarya heyeti olarak katıldıkları festival hakkında bilgi vererek şunları dile getirdi:

“81 ildeki kadın girişimciler kurularının birbirleri ile tanışıp kaynaşma imkanı bulması ve ilin tanıtımı amacıyla bu yıl ilki düzenlenen festival kurumsal iletişimimizin sürekliliğini sağlamak adına oldukça verimli geçti. Sakarya Heyeti olarak diğer illerin kadın girişimci kurulları ile çalışmalarımız ve projelerimiz hakkında değerlendirme fırsatı bulduk. Birlik Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na da çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Kendisinin selamlarını iletmekten memnuniyet duyuyorum.” dedi.

 


Haber Tarihi : 13/8/2015
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::