Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde uzun yıllardır çalışmalarını yürüten Türk Müziği Topluluğu “Kış konseri” ile sanatseverlerin karşısına çıktı.

Geçtiğimiz akşam Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezinde gerçekleştirilen “Kış Konseri ” ile sanatsever Sakaryalılar keyifli vakit geçirdiler.

Konsere Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Akçam, Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, SATSO üyeleri ve çok sayıda davetli iştirak etti.

Yüzlerce sanatseverin yoğun bir katılımı ile gerçekleştirilen konser için SATSO Türk Müziği Topluluğu aylar süren programla hazırlandı.

Sanatseverlerin karşısına çıkan Şef Hamdi İtil ve Koro ekibi 20 parçadan oluşan repertuarlarında hicaz ve muhayyerkürdi makamının en değerli güftelerini seslendirdi.

Konserin ardından Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Akçam Şef Hamdi İtil’e SATSO camiası adına çiçek takdim etti. Akçam Türk Müziği Topluluğu’nun başarılı çalışmalarının devamını dileyerek “Böyle bir kış gecesinde içimizi ısıtan bu güzel konser için camiamız adına topluluğumuza teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Haber Tarihi : 27/12/2016
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::