CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret etti.
SATSO’nun şehrin geleceği ve gelişimi için önemli bir değer olduğunu vurgulayan Özkoç, “Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda yetişmiş ve görev almış bir iş adamı olarak Odamızdaki birlik ve beraberliği önemsiyor ve bundan mutluluk duyuyorum. Her zaman ifade ediyorum. SATSO Sakarya’nın geleceği ve menfaati için farklı görüşte kıymetli insanların bir arada iştiyakle çalıştığı özel ve büyük bir ailedir, önemli bir değerdir.” diye konuştu.
Milletvekili Özkoç’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kösemusul, “Sn. Vekilimiz Odamızın Meclis Başkanlığını yapmış, kurumumuzu ve bizleri iyi tanıyan değerli bir büyüğümüzdür. SATSO olarak şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün Sakarya’mızı konuştuk, Odamızın faaliyetlerini kendilerine anlattık, memnun olduk. Yakın ilgileri için kendilerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Haber Tarihi : 25/7/2017
PAYLAŞ
Son Haberler ::