Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO), Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve Kredi Garanti Fonu (KGF) işbirliği ile “KOBİ’lere Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu bir seminer gerçekleştirilecek.

13 Şubat Perşembe günü Saat 14:00 ile 17:30 saatleri arasında SATSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek olan seminere Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başta olmak üzere Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, KOSGEB Başkan Yardımcısı Ahmet Akdağ, Denizbank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız ve 20. Dönem Denizli Milletvekili ve KOSGEB Eski Başkanı Hilmi Develi ile KOBİ ve Girişimcilere Destek Sağlayan Kuruluşların temsilcileri konuşmalarını yapmak üzere iştirak edecek.

Hilmi Develi moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan programda;

Logo Yazılım Türkiye Satış Müdürü Cem Cengiz Yılmaz, “Logo Yazılımın KOBİ’lerin Dijitalleşmesine Yönelik Faaliyetleri”

TOSYÖV Genel Sekreteri Dr. M. Cevdet Baykal, “KOBİ’lere Yönelik İhracat ve Yatırım Destekleri”

TİM Strateji, İnovasyon ve Girişimcilik Şube Şefi Meltem Demirtaş, "TİM’in KOBİ’lerin İhracata Açılmasına Yönelik Faaliyetleri”

TEYDEB-MAKİTEG Bilimsel Programlar Başuzmanı Oğuz Özbay, “TÜBİTAK – TEYDEB’in KOBİ’lere Sağladığı Destekler”

KGF A.Ş. Sakarya Şube Müdürü Osman Murat Kıcıman, “KGF A.Ş.’nin KOBİ’lere Yönelik Kredi-Finans Destekleri”

KOSGEB Sakarya Müdürü Onur Kurtçu, “KOSGEB Destekleri”

Denizbank İstanbul Anadolu-2 Bölge Müdürü Yasemin Önenç, “Denizbank’ın KOBİ’lere Yönelik Bankacılık Faaliyetleri”

Türk Eximbank Gebze Şube Müdürü Zekeriya Karadayı, “Eximbank’ın KOBİ’lere Sağladığı İhracat Kredi ve Sigorta Destekleri” konularında katılımcılara bilgi aktaracaklar.

Haber Tarihi : 12/2/2020
PAYLAŞ
Son Haberler ::