Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği (SAKARYAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bekdemir ile Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında ağırladı.

Ziyarette SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar ile TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mertcan Korkmaz da hazır bulundu.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Altuğ, “Son yıllarda dünya gençlerimizin çağa ayak uyduran girişimleri ile hızlı bir gelişme gösteriyor. Gençlerimizin girişimci ruhlarının açığa çıkması için Oda olarak bünyemizdeki Genç Girişimciler Kurulumuz ile çalışmalar ve projeler yürütüyoruz. Gençlerimizin iyi bir eğitim ile nitelik kazanmasına katkı sağlamaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Meslek Liselerimiz ile gençlerimizi iş dünyasına hazır hale getirmeye ve girişimci özelliklerini artırmaya yönelik iş birliği çalışmaları yapıyoruz. SAKARYAGİAD da bu konudaki çalışmaları ile ilimizdeki genç girişimci potansiyelinin en büyük temsilcisidir. Sakarya GİAD ile iş birliği içerisinde projeler yürütmeye hazırız.” ifadelerini kullandı.

SAKARYAGİAD Başkanı Bekdemir ise, “SATSO’nun öncülüğünde oluşturulan ve şehrimizin geleceği için çok faydalı olacak Sakarya Stratejik Planında emeği geçen herkese bu şehir adına teşekkür ediyoruz. Bizler SAKARYAGİAD olarak aynı zaman SATSO bünyesinde de komite, komisyon bazlı olarak ayrı ayrı görevler yürütüyoruz ve bu ailenin parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Gençlerimizin iş dünyasında daha etkin olmasını sağlamak adına ortak çalışmaktan ve katkı sunmaktan yapmaktan memnuniyet duyarız. Ortak paydamız Sakarya ve bizler bu şehir için tüm görevlere varız.” dedi.

 

 

Haber Tarihi : 4/11/2020
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::