Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen SATSO 2022-2026 dönemi Organ seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Bu doğrultuda Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve beraberinde iki kurumda da çeşitli organlarda görev alan meclis üyeleri ile birlikte ziyarette bulundular.

Söz konusu programa, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Behlül Bayrak, SATSO Meclis Üyesi ve Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Mahmut Karaca, 20. Meslek Komite Üyesi ve Adapazarı Meclis Üyesi Besim Kıratlı, 13. Meslek Komitesi Başkanı ve Adapazarı Meclis Üyesi Özkan Yetim, 21. Meslek Komite Üyesi ve Adapazarı Meclis Üyesi İbrahim Akçam iştirak ettiler.

SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Seçkin ve Meclis Başkan Yardımcısı Murat Ekşi’nin de olduğu ziyaret programlarında konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, SATSO Yönetimi ve Meclis Divanına hayırlı olsun dileklerini ileterek iş dünyasının bir şehrin geleceğinin inşası anlamında üstlendiği sorumluluk ve rolün önemine değinerek SATSO’nun şehrin merkezinde ve her alanında yapılan çalışmalardaki katkısı, etkisi ve görüşünün önemli olduğunu dile getirdi. Daha gençleşen ve yaşayan dinamik kurum yapısını her geçen gün artıran Ticaret ve Sanayi Odası ile iş birliğine devam etmekten memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Söz konusu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Akgün Altuğ da şehrin gelişiminde kurumsal iş birliği ve karşılıklı istişare kültürünün yaygınlaşmasının iş dünyası ve şehir adına kazanımlarının çok değerli olduğuna değinerek Adapazarı Belediyesi’nin ilçede yaptığı verimli çalışmalarda başarı dilediler.

 

Haber Tarihi : 11/11/2022
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::