Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ağaç Sanayi ve Orman Ürünleri sektör grubu temsilcisi 25. Meslek Komitesi, üyeleriyle istişare toplantısında bir araya geldi.

Komitenin Sakarya içerisinde bölge bazlı istişare toplantıları hedefinde ilk durağı olan Pamukova, Geyve ve Taraklı ilçelerini kapsayan Güney bölgesi oldu. İlçelerde faaliyet yürüten sektör temsilcisi üyelerin katıldığı geniş kapsamlı bir program gerçekleştirildi.

Komite Başkanı Fevzi Gürsoy, Başkan Yardımcısı Halil Boğaçayır, Komiteden SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Arabacıoğlu, Komite Meclis Üyeleri Mehmet Cem Demircioğlu ile İsmail Koçak ve Komite Üyesi Volkan Koçak’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda sektörün faaliyetlerinin gerçekleşmesinde sorunlar, istikrarlı gelişimi sağlama konusunda yapılması gerekenler, görüşler ve çözüm önerileri gibi birçok konuda ayrıntılı fikir alışverişinde bulunuldu.

Fevzi Gürsoy; “Bir seçim sürecini atlattık ve üyelerimizin destekleriyle tek liste olarak girdik ve görevimize başladık. İstişare kültürümüz ile diğer komitelere de örnek olduk ve aynı şekilde birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Komite toplantımızda kararlar aldık. Bölge bölge üyelerimizle toplanarak istişare etmeyi amaçlıyoruz. Sektörümüz bir ancak bölge bölge farklı sorunlar olmuş olabilir. Sürekli olarak üyelerimizle istişare etmek, çalışmalarımızda üyelerimizi sistemin içine katarak herhangi bir problem durumunda anlık sorunlara müdahale etmek, gücümüz yettiğince aşılması konusunda elimizden geleni yapacağız. Genç dinamik bir ekip oluşturduk. Üyelerimizin yol göstermesine ihtiyacımız var. Katılan ve destek olan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Komite Başkanının açılış konuşmasının ardından Komite Üyeleri de katılımcıları selamlayarak toplantının hayırlı olmasını dilediler. Ardından katılımcılar söz alarak sektörel sorunlarını, çözüm önerilerini dile getirdiler ve komite üyelerine yeni dönemde çalışmalarında başarılar dilediler.

Toplantının devamında Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim İl Koordinatörü Ali Pişkin tarafından Mesleki Eğitim Merkezleri ile ilgili sunum yapıldı ve konu hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Haber Tarihi : 30/11/2022
Haber Medya
Paylaş