“Toplumda konuşulduğu belirtilen ve yerel basında yer alan Servis taşımacılığında “S Plaka” sistemi ile ilgili dondurma konusunda çıkan haber, 1. derecede Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren 19. Meslek Komitemizi ilgilendiren bir konu. Üyelerimiz ve servisçi esnafımızın söz konusu çalışmalar ile ilgili olarak endişe etmemesini ve 19. Meslek komitesi olarak konunun hassasiyetle takipçisi olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Belirtilen konu şu anda taslak aşamasındadır. Belirttiğim üzere 19. Meslek Komitemizin takibi halindedir ve üyelerimizin menfaatlerinin korunması ile ilgili olarak Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Üyelerimizin spekülasyonlara itibar etmemesini istiyoruz. Gelişmeler ile ilgili olarak bilgiler üyelerimize komitemiz tarafından duyurulacaktır.

Şunu özellikle belirtmek istiyorum ki, bu konu ile ilgili rant amaçlı olarak hareket edenlerin kesinlikle karşısındayız. Kurumsal olarak üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda sonuna kadar mücadele edeceğimizi belirtmek istiyorum.”

Haber Tarihi : 4/3/2015
Paylaş