Kutlu Doğum Haftası kapsamında Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş himayesinde, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde ortak bir proje hazırlandı.

Planlanan çalışmada, hem haftanın manevi önemine dikkat çekmek hem de Hz. Peygamber ve Güven Toplumu temasına uygun olarak birlik beraberlik ve dayanışmayı arttırmak amaçlanıyor.

 Yeşil nokta projesine katılan SATSO Üyesi işyerlerinde 14-30 Nisan tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde %5 - %30 arasında değişen oranlarda indirim uygulanacak.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul Kutlu Doğum Haftası’nın farkındalığı konusunda yaptığı açıklamada, Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan ortak çalışmaya tüm SATSO üyelerinin katılım göstermesini tavsiye ederek şunları dile getirdi:

“İçinde bulunduğumuz manevi ayı taçlandıran Kutlu Doğum Haftası vesilesi ile Valimiz Sayın Hüseyin Avni Coş’un destekleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün işbirliğinde, Kutlu Doğum Haftası farkındalığını arttırmak, her alanda birlik ve beraberlik duygusunu geliştirmek, ekonomik hareketliliği arttırmak, üretim ve tüketim sektörlerini anlamlı bir etkinlik için bir araya getirmek hedefiyle ortak bir proje hazırladık.

Çalışmamız, projeye katılan SATSO Üyesi işyerlerinden indirim uygulamasını esas alıyor. SATSO yaklaşık 2,5 yıldır “YEŞİLNOKTA” Projesi ile benzer bir çalışmayı sürdürüyor. Tüm Sakarya halkı, Kutlu Doğum Haftası vesilesi ile YEŞİLNOKTA üye işyerlerinden belirlenen oranlarda indirimli alışveriş yapabilecekler.

Kutlu Doğum bereketinin yaşanması ve manevi iklimi yüksek olan bu haftamız, birlik dayanışma içerisinde insanların hem alışveriş yapmaları, hem de güvenli toplum açısından üretim-tüketim sektörünün işbirliğine vesile olacaktır. Ekonomik açıdan sektörlerde bir hareketliliğe ve ihtiyacın karşılanmasına destek olurken, ilimizde var olan birlik ve beraberlik duygularının perçinlenerek örnek teşkil etmiş olacaktır. Tüm üyelerimizin bu kutlu doğum haftası alışveriş projesine katılmalarını tavsiye ediyor, birlik ve beraberliğimiz adına projeye katkı sunmaları için davet ediyorum.”

 

 

Haber Tarihi : 12/4/2017
PAYLAŞ
Son Haberler ::