SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MÜSİAD, SMMMO, Müteahhitler Birliği, Galericiler Derneği ve MHP İl Teşkilatı’na iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerin ardından düşüncelerini paylaşan Başkan Kösemusul, “Gücümüz birliğimizdir. Sakarya’mızı 2023’ün lokomotif şehri hedefine ulaştırmak için paydaşlarımız kendi alan ve sorumluluklarında büyük gayretle çalışıyor. Teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Yönetim Kurulu Üyeleri; Nadir Öztürk, Emrullah Terzioğlu, Fatma Aygün Kâhya, Yunus Tever, Onur Kansu ve Genel Sekreter Yiğit Ateş ile birlikte Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetimi, Sakarya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ertuğrul Kocacık ve Yönetimi, Sakarya Galericiler Derneği Başkanı Levent Bal ve Yönetimi, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve Yönetimi ile MHP İl Başkanı Levent Bülbül ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Milli Üretim ve Otomotiv Şehri Sakarya

Ziyaretlerde SATSO’nun gerçekleştirdiği çalışmaları özetleyen Başkan Mahmut Kösemusul, milli üretimler ve otomotiv şehri Sakarya hedefi doğrultusunda şehrin tüm kurumlarının bir ve beraber olmasının önemine dikkat çekti. Kösemusul, “Gücümüz birliğimizdir. Sakarya’mızı 2023’ün lokomotif şehri hedefine ulaştırmak için paydaşlarımız kendi alan ve sorumluluklarında büyük gayretle çalışıyor. Sakarya’mız her sektörde büyük potansiyeli ve önemli avantajlara sahip bir şehirdir. Milli Tank ve Milli Tren gibi yerli otomobilin üretim şehrinin de Sakarya’mız olması için çalışıyoruz. Paydaşlarımıza destekleri için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi : 19/7/2017
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::