Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Bayraktar ve Yönetimini, Akyazı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar ve Yönetimini ziyaret ettiler.

Birlikteliğimiz örnek olsun

İade-i ziyarette bulunan SATSO Heyeti, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Bayraktar ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar’a yeni dönemlerinde başarılar diledi.

Ziyaretlerde konuşan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, kurumsal birlik ve beraberliğe vurgu yaparak şunları dile getirdi:

“İlimizdeki oda ve borsaların birlikte hareket etmesi ve ortak vizyonda olmalarının güzel bir örnek teşkil etmesi niyetindeyiz. Aynı zamanda birlikteliğimizin verdiği gücü de şehrimizin menfaati için değerlendirmeliyiz. Biliyoruz ki siz de aynı duygu ve düşüncelerdesiniz. Dolayısıyla aynı şehrin odalarıyız, borsalarıyız. Biz Türkiye’yi gıpta ettirmeliyiz, örnek olmalıyız.

Gücümüzü lobimizle pekiştirmeliyiz

Söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Bayraktar duygularını şöyle ifade etti;

“Her şeyden evvel oda olarak ziyaretinizden büyük mutluluk duyduk. Bizler Ticaret ve Sanayi Odaları olarak her zaman Sakarya’da birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmeye çalıştık. Bu vesileyle ben yeni seçilen arkadaşlarıma da hayırlı olsun diyorum. Rabbim muvaffak etsin. Başarılar diliyorum. Bizler dün de Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın yanındaydık , bugün de yanındayız. Yapacağımız yatırımları, yapacağımız işlerde her konuda birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmenin yararları olacaktır. Lobi faaliyetlerini aksatmadan sürdürmemiz lazım. Sakarya olarak biz çok güçlüyüz. Birlik beraberlik ve huzur içerisinde birlikteliğimizi pekiştirmeliyiz, gücümüzü göstermeliyiz. ‘’

İkinci Durak Akyazı Borsa Oldu

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ikinci durağı Akyazı Ticaret Borsası oldu.

Akyazı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar tarafından karşılanan SATSO Heyeti, Borsa Yönetimine yeni dönemde başarılar diledi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Ankara’daki Sakaryalılar Lobisi ile iletişimi sürekli kılmanın gerekliliğine vurgu yaparak bundan sonraki süreçte birlikteliğin ve lobi faaliyetlerinin daha güçlü bir şekilde olması için gayret edeceklerini ifade etti.

SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş ise, “Sakarya zaten ivmelenmiş bir şehir, inşallah önümüzdeki günlerde ivmesini daha yukarı taşımak için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.

Söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Ali Şener Bayraktar, “Bu görevler insana hizmet görevleridir. İnsanları üyelerinizi temsil ettiğiniz, iyileştirici, ön açıcı rollere sahibiz.  Bir Sakaryalının önemli temsil makamlarında olması, önemli yetkilere sahip olması Sakaryalı olarak hepimizi memnun ediyor.  Hepimizde duyarlı olarak bu konuda üzerimize düşeni yapmalıyız. Sakarya Lobisi Sakarya adına üzerine düşeni yapacaktır” diye konuştu.

 

 

Haber Tarihi : 24/4/2018
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::