Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut’u makamında ağırladı.

SATSO Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu ziyarette konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, SATSO çatısı altında gönüllülük ve fedakarlık temelinde hizmetin esas olduğunun bilinci ile Sakarya’nın kazanması, güçlenmesi için tüm enerjimizle hizmete talip olduk. Bu amaçla da çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Gayretlerimizin merkezi;  Sakarya’nın gelişmesi ve büyümesidir. Hayırlı ve güzel işler yapmayı arzu ediyoruz.  Biz birlik olursak Sakarya güçlenir. Sakaryalılar olarak mevcut kültür mozaiğimizi, ayrıştırmak için değil birleştirmek için kullanmalıyız. Sakaryalı üst kimliğimizi güçlendirerek hareket etmeli bu anlayışı geliştirmeliyiz.”  dedi.

Sakarya ve Erenler ilçesinin sosyo ekonomik açıdan mevcut durumu gelişimi ve gelecek profili ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette konuşan Kaymakam Salih Karabulut, ilçenin bulunduğu konum ve gelişimi göz önüne alındığında ilçede bir fakülte ya da yüksekokul, semt poliklinikleri, bölgedeki iş ve istihdam olanaklarının geliştirilmesi ve bir noter ihtiyacı olduğuna da dikkat çekti.Haber Tarihi : 4/9/2018
PAYLAŞ
Son Haberler ::