Bu yıl ilk olarak Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, ilimizde TOBB’a bağlı oda ve borsalar ortak bir ödül töreni düzenleyecek.

101. yıl gururunu yaşayan SATSO bu mutluğunu tüm Sakaryalılarla paylaşmak amacıyla bu yıl ilk olarak ilimizde faaliyet gösteren Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası, Akyazı Ticaret Borsası iştiraki ile düzenleyeceği  “Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni ” 21 Aralık 2018 Cuma günü saat 14.30’da Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla yapılacak ‘Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni’nde 9 farklı kategoride toplam 108 ödül verilmesi planlanıyor.

Üyelerine en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla yerel ve ulusal platformda çalışmalarını aralıksız sürdüren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde düzenlenecek “Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni” için büyük bir titizlikle çalışıyor. İçeriği itibariyle önceki yıllardan farklı olarak Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası, Akyazı Ticaret Borsası ile ortaklaşa hazırlanan bu özel programın kusursuz bir şekilde yürütülmesi için hazırlıklar devam ediyor.

Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ,  yaptığı açıklamada, 21 Aralık Cuma günü saat 14.30’da Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek programa tüm Sakaryalıları ve üyeleri davet ederek şunları dile getirdi:

“SATSO olarak 101. yıl etkinlikleri kapsamında planladığımız ve 100’ü aşkın üyemizi ödüllendirerek gurur ve mutluluğumuzu paylaşacağımız “Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni’nin heyecanını yaşıyoruz. Törenimizde kıymetli üyelerimiz ve tüm Sakaryalı hemşehrilerimizle bir arada olmaktan memnuniyet duyacağız.”

 

 

Haber Tarihi : 14/12/2018
PAYLAŞ
Son Haberler ::