Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya’daki sivil iş dünyası temsilcileri, toplum kuruluşlarının başkanları ve temsilcileri ile birlikte Garnizon Komutanı P. Komd. Albay Mustafa Köse’yi ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili değerlendirmede bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ, İdlib’de gerçekleşen hain saldırı sonrası Garnizon Komutanımıza baş sağlığı dileklerinde bulunmak, devletimizin ve ordumuzun yanında olarak, destek vermek amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdik.

Sakarya hür teşebbüs camiası, meslek kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile gerçekleştirdiğimiz ziyarette, Sakarya iş dünyasının her zaman milletimizin, devletimizin ve ordumuzun yanında olduğumuzu belirttik. Üstlendiğimiz sorumluluğun bilincinde olarak hem vatandaş olarak hem de iş dünyası temsilcileri olarak bugün de İdlib’te gerçekleşen hain saldırıya ilişkin, ortak tepki gösterdiğimizi dile getirdik.  Şehitlerimiz için başsağlığı ve taziyelerimizi dile getirdik. Sakarya hür teşebbüs camiası olarak, alınacak her kararın, atılacak her adımın arkasındayız.

 

Haber Tarihi : 2/3/2020
PAYLAŞ
Son Haberler ::