Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geçtiğimiz ay “Sakarya Yazarlarını Okuyor” isimli kitap çekiliş kampanyası sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirildi.

Sakaryalı 7 yazarın kitapları çekilişe katılarak kazanan 10 kişiye teslim edildi.

Kitapları SATSO’dan teslim alanlara da SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ tarafından takdim edildi.

Toplam 2250'den fazla kişinin katıldığı çekiliş, SATSO54 İnstagram hesabı üzerinden gerçekleştirildi. Kültür ve sanata destek ve dahil olmak, sosyal sorumluluk anlamında öncülük etmek adına Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan çalışmalar kapsamındaki çekilişte çekilişin kazananlarına kitaplar yazarlarından imzalı şekilde teslim edildi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ kampanyanın şehrin edebiyat değerlerini tanıtmak, hatırlatmak, kültür sanat anlamında şehrin etkinliğin artırmak amacıyla gerçekleştirildiğini belirterek kampanyaya olan yoğun ilgiden de memnuniyet duyduklarını ve belirli aralıklarla benzer çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Başkan Altuğ ayrıca, “Günümüz teknoloji dünyasında sosyal medyanın gücünün farkındayız ve hedef kitlelerimize bu mecralardan da ulaşmayı hedefliyor, Sakaryalılarımızla bu kanallar aracılığı ile de güçlü bir iletişim kurmayı hedefliyoruz. Bu çalışmamızın bir amacı da bu birlikteliği ve iletişimi güçlendirmektir. Kampanyamıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Kazanan talihlilerimizi de tebrik ediyorum. Sakaryalılar yazarlarını bu kampanyalarla okumaya devam edecek” dedi.

Kazanan sosyal medya takipçileri de okumaya ve edebiyata teşvik etmek anlamında SATSO bu çalışmasının çok önemli olduğunu belirterek teşekkür ettiler.

 

 

Haber Tarihi : 14/12/2020
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::