Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve beraberindeki parti heyetini makamında ağırladı.

Ziyarette SATSO Meclis Üyesi Behlül Bayrak da hazır bulundu.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ, ziyaretlerinden dolayı Başkan Akar öncülüğünde tüm heyete teşekkür ederek SATSO’nun Sakarya başta olmak üzere Doğu Marmara’nın en etkin odalarının başında geldiğine vurgu yaptı. 10 bini aşkın üyesiyle her geçen gün daha da büyüyen, etki alanı genişleyen, şehrin her yerinde üyesi bulunduğunu, ekonomi başta olmak üzere şehir odaklı çalışmalara önem verdiğini, Sakarya’nın gelişimini vizyon edindiğini ve bu yolda her parti, kurum, kuruluş ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarının altını çizdi. Konuşmasının devamında nitelikli istihdam sorunları, Sakarya’ya yapılacak yatırımlar, OSB çalışmaları gibi konularda da gündem hakkında sorun ve çözüm önerilerini sundu.

MHP Sakarya İl Başkanı Akar ise Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek SATSO’nun Sakarya için yaptığı çalışmaları dikkatlice takip ettiklerini, üyelerinden aldığı güç ile bu şehirde söz sahibi olan bir kuruluş olduğunu ve Sakarya’nın ileriye gitmesinde sorumluluk almaktan çekinmediği için tebrik etti. Ortak hedeflerinin Sakarya olduğu vurgusu yaparak SATSO’yu paydaş olarak gördüklerinin altını çizdi.

Haber Tarihi : 22/10/2021
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::