Sakarya’da faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Borsaları Yönetimleri, “Sakarya Oda/Borsa Yönetim Kurulları Müşterek Toplantısı’nda buluştu.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve Meclis Başkanı Avni Uçar, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z. Şinasi Bayraktar ile Meclis Başkanı Muzaffer Başer, Akyazı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Şener Bayraktar ile Meclis Başkanı Vedat Böcek iştirak ederken kurumların Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundular.

Toplantının açılış konuşmasını yapan SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, “Oda/Borsa Başkanlarımızı ve Yönetimlerini Odamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Oda olarak şehirdeki kurumsal işbirliğinin en büyük savunucusuyuz ve bunun oda/borsalar arasında daimi olmasını, sürekli iletişimde kalarak şehrimizin yararına her alanda taşın altına elimizi koymamız gerektiğini biliyoruz. Bugün burada konuşulacak her konu hepimizin üyeleri ve şehrimizin yararına olacağını biliyoruz.” diye konuştu

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Sakarya oda/borsaları olarak ortak akıl kültürümüzle tüm şehre örnek oluyoruz. Akıl birliğini önemsiyoruz. Şehrimizin ekonomi başta olmak üzere her alanda gelişmesi için çalışıyoruz. Sakarya’nın daha iyi bir konuma gelmesi odaklı çalışmalarımızda birbirimizin desteğine, fikrine ihtiyacımız var. Bu ortaklık kültüründe kazanan Sakarya olmuştur.” dedi.

Programın devamında diğer oda/borsaların Yönetim Kurulu Başkanları ve Meclis Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri, toplantının hayırlı olması temennisinde bulunarak kurumlarının çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Sakarya’nın her anlamda gelişmesi adına odalar ve borsaların büyük sorumluluğa sahip olduğunu belirterek ve akıl birliğinin devamını dilediler.

Haber Tarihi : 6/6/2022
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::