Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Altuğ kutlama mesajında şunlara değindi: “Kurban Bayramı’nı idrak edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; sevgi, paylaşma, dayanışma ve barış gibi insana en çok yakışan değerlerin bir arada yaşanması halinde, hayatın nasıl güzelleştiğini görmemize vesile olan; kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemizi sağlayan çok özel günlerdir. Hem Allah’a hem de birbirimize yakınlaşmayı umduğumuz Kurban Bayramı’mızı bayram coşkusu ile geçirmeyi temenni ediyorum.

Bayram Alışverişlerimizi Sakarya’dan Yapalım

Bayramın şehrimize huzur, mutluluk getirmesinin yanında ticaretine de katkı sunmasını diliyorum. Ticaret erbabı, bir şehrin bereketidir. Her zaman dile getirdiğimiz gibi bu bayramda da bayram alışverişlerimizin şehrimizdeki yerel işletmelerimizden yapılmasını tavsiye ve temenni ediyorum. Sakaryalılar olarak alışverişlerimizi her imkanın, her ürünün en iyisinin rahatlıkla bulunacağı, ticaretiyle ün yapmış şehrimizden yapmaya özen gösterelim ve bayram alışverişlerinde de Şifremiz54 mottosunu benimseyelim.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle başta üyelerimiz ve Sakaryalı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, yaptığımız ve yapacağımız tüm ibadetlerin kabul olmasını Rabbimden niyaz ederim. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Haber Tarihi : 8/7/2022
PAYLAŞ
Son Haberler ::