Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Taraklı ve Geyve İlçelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Altuğ, söz konusu ziyaret kapsamında Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, kapsamında Taraklı Kaymakamı Halis Hacıismailoğlu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Taraklı Ziraat Odası Başkanı Ruhi Advan ve üye ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlerde gündeme ve SATSO çalışmalarına yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.

Değerlendirmede bulunan Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Sakin turizm konusunda merkez olan ve bir tarihi miras değeri taşıyan Taraklı İlçemize ziyaret ettik.

Belediye Başkanımız İbrahim Pilavcı’nın konuğu olduk SATSO Fenerli Konak gibi birçok projemiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Başkanımız Ruhi Advan ile tarımsal üretimin her geçen gün artan değerine değinerek tarımsal kalkınma ve bu konuda kendi kendimize yetebilecek politikalar konusunda istişarede bulunduk, Oda olarak her konuda iş birliğine hazır olduğumuzu vurguladık.

Taraklı İlçemizde üye ziyaretleri de gerçekleştirdik. Üyelerimizle birlikte Sakarya ve Taraklı ile ilgili değerlendirmede bulunduk. Amacımız üyelerimizin sorunlarını dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir. Üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. SATSO olarak üyelerimizin ticari faaliyetlerini geliştirmek, yüklerini azaltmak ve Oda hizmetlerini kolaylıkla ve hızlı bir şekilde çözmelerine yönelik yaptığımız faaliyetler hakkında bilgi verdik. Üyelerimizin kendi işlerine yoğunlaşarak, enerjilerini işlerini geliştirmeleri için harcamaları bizler için çok değerli. Tüm üyelerimize ekonomiye ve Sakaryamız’a kattıkları değer için teşekkür ediyorum. Ziyaret ettiğimiz kıymetli üyelerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Çok verimli, bol sohbetli bir program oldu. Taraklı İlçemizin ardından Geyve Belediye Başkanımız Murat Kaya’nın da misafiri olduk. Murat Başkanımızla ortak projelerimiz üzerine istişarede bulunduk.” Dedi.

Başkan Altuğ ziyaretler kapsamında Gazeteci İzzettin Kömürcü’yü de ziyaret ederek taziyede bulundu.

Haber Tarihi : 8/7/2022
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::