Geçtiğimiz hafta 2022-2026 dönemi organ seçimlerini tamamlayan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.

3-6-7 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen meclis üyeleri ve meslek komiteleri seçimi, yönetim kurulu seçimi ve meclis başkanlığı seçiminin ardından, Akgün Altuğ Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığındaki görev yapacak yeni yönetim kurulu üyelerinin görevleri belli oldu.

Buna göre Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ yönetimindeki kurul üyeleri şöyle belirlendi:

A.AKGÜN ALTUĞ Yönetim Kurulu Başkanı

CEM GÜN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

GÖKHAN TİRYAKİ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

VOLKAN TERZİOĞLU Yönetim Kurulu Sayman Üyesi

EKREM SEÇGİN Yönetim Kurulu Üyesi

YILMAZ DÜNYA Yönetim Kurulu Üyesi

SEMİH ÇOKAY Yönetim Kurulu Üyesi

SUAT AKIN Yönetim Kurulu Üyesi

BEHLÜL BAYRAK Yönetim Kurulu Üyesi

BİLAL ARABACIOĞLU Yönetim Kurulu Üyesi

ORHAN GAZİ KILIÇASLAN Yönetim Kurulu Üyesi

Toplantının ardından değerlendirmede bulunan Başkan Altuğ, “Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz seçim sürecinin ardından, artık hizmet vaktidir. Bugünden itibaren tüm enerjimizi Odamızın ve şehrimizin gelecek hedeflerine ve varmak istediğimiz noktaya ulaşmak için harcayacağız. Yeni dönemde de beraberliğimizi muhafaza edip, güçlendirerek Sakaryamızı bir adım daha öne çıkaracak çalışmalara imza atmayı hedefliyoruz. Bizi bu makamlara tekrar layık gören üyelerimize karşı mahcup olmadan daha iyisini yapma gayretiyle çalışacağız. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası olarak dün olduğu gibi yine tüm kesimlerle uyumlu bir şekilde ortak akılla Sakarya paydasında çalışmalarımızı artırarak devam ettireceğiz. Biz güçlü ve büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece önümüzdeki tüm engeller kalkacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde, faaliyetlerimizde bizlerin yanında olan herkese tek tek teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza, oy veren, vermeyen, kapısını ve gönlünü bize açan Odamıza kayıtlı tüm üyelerimize tüm Sakaryalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Meclis Başkanlığı’nda teveccüh gösteren tüm meclis üyelerimize ve tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

Haber Tarihi : 10/10/2022
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::