Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleşmeye devam ediyor.

Bu kapsamda hayırlı olsun dileklerini iletmek amacıyla; 22 ve 23. Dönem Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al ve Teknokent Genel Müdürü Dr. Öğr. Üy. Yakup Köseoğlu, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ile Başkan Yardımcısı Ali Akgünoğlu, Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Bayraktar ile Başkan Yardımcısı Barış Arat, Arifiye İlçe Emniyet Müdürü Cihat Kayaer, Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Erdinç Atalay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Denetimli Serbestlik Şube Müdürü Murat Zekeriya Demirbacak, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve Cemiyet Üyeleri, Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi ile Haberlisin haber sitesi Genel Yayın Müdürü Güven Hasbaş ve İmtiyaz Sahibi Mustafa Sarı, Adagaste haber sitesi imtiyaz sahibi Turan Çatalbaş ve Genel Yayın Yönetmeni Bahadır Çatalbaş, Sakarya Demirciler ve Tornacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Bahattin Kılınç, Çakıroğlu Eğitim ve Kültür Derneği Üyeleri Volkan ve Nazif Çakıroğlu, Elite World Sapanca Hotel Genel Müdürü Ali İhsan Bilgi ve işletme yetkilileri, Turizm Yatırımcısı Gökhan Çıra ile beraberinde Kadem Tantan, Mustafa Tantan ve Mehmet Tantan, SATSO Eski Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve M. Sami Çakan, Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaretçiler yeni dönemin tüm SATSO camiasına ve Sakarya’ya hayırlı olması temennisinde bulundular. SATSO’nun üye sayısıyla gücünü ve etkisini daha da artırdığını belirterek Sakarya iş dünyasının ilerlemesi ve genç girişimcilerin de yeni fikirlerini ortaya çıkarması konusundaki çalışmalarını takdir ettiler, devamını dilediler. Konuklar Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı’na misafirperverlikleri için teşekkürlerini ilettiler.

Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve meclis Başkanı Erdem Ercan, konuklara ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Şehrimiz ve üyelerimize hizmette en büyük motivasyonumuz Sakarya’ya olan sevdamızdır. Hizmet sürecimizde bu doğrultuda çalışacağız” mesajını verdiler.

Haber Tarihi : 6/11/2022
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::