Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan konuklarını makamlarında ağırlamaya devam ediyorlar.

Bu doğrultuda; TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Rıza Bora ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Emre Çaylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Hatice Akman ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğu Marmara Lojistik ve Bilişim Teknolojileri Üretim İhtisas OSB Dernek Başkanı Tuncay Engel ve Dernek Üyeleri, TV264 ve Medyabar haber sitesi imtiyaz sahibi Zafer Tokuş, Genel Koordinatörü Hakan Turhan, Genel Yayın Müdürü Kaan Gümüşel ve Yazı İşleri Müdürü Serhat Yılmaz, Sakarya Doğa Koleji Müdürü Dursun Püsküllüoğlu ile beraberinde Öğretmen ve Öğrenciler, Emsey Termal Genel Müdürü Yunus Durmaz ile SATSO 7. Meslek Komitesi Üyeleri, Mediare Arabuluculuk Hizmetleri Yetkilileri Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ ve Meclis Başkanı Ercan’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Konuklar, yeni dönemin SATSO camiasına ve Sakarya’ya hayırlı olması temennisinde bulunarak misafirperverlikleri için teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaretlerde, SATSO’nun büyük bir camia olduğunu, üyelerinden aldığı gücü şehrin ve ülkenin gelişimi için kullandığını, değerli bir paydaş olarak şehirdeki tüm kurum ve kuruluşlarla ortak projelere önem verdiğini, basın-yayın kuruluşlarının önemli bir paydaş olduğu, şehrin sadece ekonomik olarak değil tarım, turizm, sosyo kültürel  potansiyelini de öne çıkaran çalışmalar içinde olduğunu dile getirildi.

Haber Tarihi : 8/11/2022
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::