Ekim ayında gerçekleştirilen SATSO Organ seçimlerinin ardından Yaş Sebze-Meyve ve Kuru Gıda Toptancılarının oluşturduğu 30. Meslek Komitesinde boşalan meclis üyeliği ile meslek komitesi yedek üyelerinin yerine yenilerinin seçilmesine yönelik seçimler gerçekleştirildi.

SATSO Hizmet Binasında 4 Ocak Çarşamba günü 11.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilen seçimlerde 30. Meslek Grubuna mensup Oda Üyeleri oylarını kullandılar.

Arifiye İlçe Seçim Kurulu tarafından kurulan seçim sandığı saat 17.00 itibariyle açılarak oylar meslek grubu temsilcilerinin önünde şeffaf bir şekilde sayıldı. Gerçekleştirilen seçim sonucuna göre ise Meslek Komitesinde boşalan Meclis Asil ve Yedek Üyeliği ile Meslek Komitesi Yedek Üyeliği için yeni üyeler seçildi.

Sonuçlara göre; Meclis Asil Üyeliğine Mesut Kınalı, Meclis Yedek Üyeliğine Hasan Çuhadar ve Anıl Canveren, Meslek Komitesi Yedek Üyeliğine ise Yakup Dağabakan, Oğuzhan Çuhadar, İksan Duman ve Selami Köseoğlu seçildi.

Seçimlerin kesinleşmesinin ardından ilgili üyelerimizin almış oldukları meslek komitesi üyeleri yeni görevleriyle sektörü için çalışmalara başlamış olacak.

Haber Tarihi : 5/1/2023
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::