Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir açıklamada bulundu.

Başkan Altuğ, Ramazan ayını tebrik ederek, Ramazan'ın milli birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma ayı olduğunu vurgulayarak şunları dile getirdi; “Bu yıl Ramazan ayına buruk bir şekilde başlıyoruz. Geçtiğimiz ay yaşanan deprem felaketi ile birlikte ülke olarak zor ve sıkıntılı zamanlardan geçerken Ramazan ayının manevi huzuruna, birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma ruhuna her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. 

Büyük kayıplar yaşadığımız bu süreçte Türk halkı olarak gösterdiğimiz dayanışma örneğini Ramazan ayında maddi ve manevi olarak depremzedelerimizin yanında olarak yardımlaşma ve zorda olana destek olma anlayışımızla devam ettireceğimize inanıyorum. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Sakarya iş dünyası olarak Ramazan ayında da depremzedelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Bu mübarek günlerde acının ve gözyaşının ülkemizden uzak olması en büyük temennimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle, on bir ayın sultanı bu mübarek ayın yaralarımızın sarılmasına, milli bütünlüğümüzün güçlenmesine, kardeşliğimizin pekişmesine, paylaşmanın ve yardımlaşmanın kıymetini daha kalpten idrak etmemize vesile olmasını temenni ediyor, coğrafyamıza ve tüm dünyaya huzur getirmesini diliyorum.

Haber Tarihi : 22/3/2023
PAYLAŞ
Son Haberler ::