Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdem Ercan, kurucu genel başkanı olarak önceki yıllarda görev aldığı Milli Birlik ve Düşünce Derneği heyetini Oda hizmet binasındaki makamında ağırladı.

Ziyarete MBD Genel Başkanı Hayati Özsipahi, Kadın Kolları Başkanı Aysun Çakıroğlu, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve Temsilcileri iştirak etti.

SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek; “Uzun yıllar hizmet verdiğim MBD içerisinde güzel bir aile yapısı var ve bu bağlılık çalışmalarda çok verimli sonuçlar getiriyor. Yeni Genel Başkan Hayati Özsipahi öncülüğünde de bu yapının korunup çalışmalara aynı şekilde devam edileceğinde şüphem yok.

MBD Genel Başkanı Hayati Özsipahi ise; “Erdem Başkanımıza görevinde başarılar diliyor ve SATSO Camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Başkanımızdan devraldığımız emaneti güçlü şekilde daha ileriye götürmek ve aile bağımızı bozmadan büyümek en büyük hedefimiz. Başkanımızın tam da ülkemizin zor günlerinde verdiği tavsiyeler bizim için çok önemli ve gerekli adımları atmaya gayret edeceğiz. Samimi sohbeti ve nazik misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi : 22/3/2023
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::