Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ramazan Bayramı Geleneksel Bayramlaşma Töreni SATSO Hizmet Binasında, İl Protokolü, Oda Üyeleri ve Sakaryalı davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde bayramın ilk günü gerçekleştirilen etkinliğe ilgi ve katılım yoğun gerçekleşti.

Bayramlaşma Programına AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İlçe Belediye Başkanları, Siyasi Partilerin 28. Dönem Milletvekili Adayları, Siyasi Partilerin İl/İlçe Genç ve Kadın Kolları Başkanları, İlimizin STK Başkanları ile Temsilcileri, Resmi Kurumların İl Müdürleri, SATSO Tabii Meclis Üyeleri (Eski Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları), SATSO Meclis - Meslek Komitesi – Komisyon - Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri ve basın mensupları ile çok sayıda Oda üyesi iş insanı iştirak etti.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, tüm katılımcılarla tek tek ilgilenip bayramlarını kutladığı etkinlik sırasında şunları dile getirdi; “Odamızın geleneksel bayramlaşma etkinliğini bu yıl da gerçekleştirerek il protokolümüzle ve oda camiamızla bir araya geldik. Maalesef deprem nedeniyle kaybettiğimiz canlar ve ardında bıraktığı acı yıkımın üzüntüsünü yaşadığımız bir Ramazan ayı geçirerek ve bayramı buruk bir şekilde karşılasak da Sakaryalı kimliğimizi ön plana çıkardığımız ve aidiyet duygumuzu güçlendirdiğimiz bir etkinlik oldu. Geleneksel Bayramlaşma Törenimize katılarak Bayramın mutluluğunu hep birlikte paylaşmamıza destek olan herkese teşekkür ediyor ve Sakaryalı hemşehrilerimizin Ramazan Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum.” dedi.

Meclis Başkanı Erdem Ercan ise; “Ramazan Bayramı’mız mübarek olsun. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Her ne kadar 11 ilimizde acı yıkımlara ve kayıplara sebebiyet veren depremin acısını unutmasak da bayramın manevi iklimini de birlikte yaşamak bu yıl da nasip oldu.

SATSO büyük bir aile ve bunun yanında Sakaryalılar olarak önemli bir aidiyet duygusu barındırıyoruz. Geleneksel Bayramlaşma programımıza il protokolümüz, üyelerimiz ve değerli Sakaryalılar iştirak ederek bizleri onurlandırdılar. Hep birlikte nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyor tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten şekilde kutluyorum.” diye konuştu.

Sakarya iş dünyası ve protokolünü bir araya getiren SATSO Bayramlaşma töreninde konuklar birbirileriyle bayramlaşarak sohbet etme imkanı buldu.


Haber Tarihi : 21/4/2023
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::