Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Sakarya Milletvekillerine ziyaret gerçekleştirdi.

Söz konusu ziyaret programına, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cem Gün ve Gökhan Tiryaki, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Volkan Terzioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Seçgin, Yılmaz Dünya, Semih Çokay, Suat Akın, Behlül Bayrak, Bilal Arabacıoğlu ve Orhan Gazi Kılıçaslan iştirak etti.

Heyet, Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya (Ak Parti) Milletvekilleri; Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık, Murat Kaya, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır,’a, TBMM’deki makamlarında ziyaret gerçekleştiren SATSO Heyeti, Milletvekillerine yeni görev dönemlerinin hayırlı olmasını dileyerek hediye takdim ettiler.

Ziyaretlerin ardından değerlendirmede bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ; “Meclis Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin de katılımıyla Sakarya Milletvekillerimize TBMM’deki makamlarında ziyaret gerçekleştirdik.

Tüm vekillerimize yeni görev döneminde şehrimiz ve ülkemiz için yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum. Sakarya iş dünyası temsilcileri olarak bu yeni dönemde tüm vekillerimiz ile iş birliği içinde çok daha güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz. Bizler bu şehrin çocuklarıyız ve çalışma motivasyonumuzu ilimizin başta ekonomik olmak üzere her anlamda gelişmesi ve büyümesinden alıyoruz.

Bu ziyarette de tüm milletvekillerimizle verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Güçlü bir Sakarya için birlik olmamızın ne kadar önemli olduğunun tekrar altı çizildi. Şehrimizin sorunlarının çözülmesi ve planladığımız yeni projelerimizin hızla hayata geçmesi noktasında Ankara’da güçlü bir lobimiz olduğunu görmekten mutluluk duyuyoruz.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizden aldığımız güç ve birliktelik kültürünün, şehrimiz erkleriyle de samimiyet ve dayanışma çerçevesinde ilerlemesi memnuniyet verici. Tüm milletvekillerimize samimi misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan; “Milletvekillerimiz ile birlikte şehrimiz için istişarede bulunduğumuz verimli bir program gerçekleştirdik. Tüm Milletvekillerimize misafirperverliği için teşekkür ediyor, yeni görev dönemlerinde şehrimiz ve ülkemiz için yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum.” dedi.

Haber Tarihi : 15/6/2023
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::