Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası şehrin çeşitli alanlarda kültürel ve sportif faaliyetlerine katkı sunmaya devam ediyor.

Hafta sonu Sapanca gölü kıyısında fuar alanında gerçekleşen 2024 Dragon Boat Festivali’ne Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası da, Yönetim Kurulu üyeleri, Genç ve Kadın Girişimciler icra komitesi üyeleri ve SATSO çalışanlarından oluşan iki grupla katıldı.

Türkiye’nin en geniş katılımlı festivali olarak bilinen 2024 Dragon Boat Festivali, iş hayatının profesyonel performansını, eğlenceli bir aktiviteye dönüştüğü bir etkinlik olarak dikkat çekti.

Fun Kategorisi, Fun Sport ve Sport olmak üzere toplam 3 kategoride 29 takım ile  4 müsabakada gerçekleşen kürek yarışlarına SATSO A ve B takımı olmak üzere iki takımla katıldı.

Gün boyu süren müsabakaların sonucunda Fun Kategorisi ve Fun Sport Kategorilerinden 2 kupayla dönen SATSO ekipleri her iki alanda da 3.lük başarısı elde etti.

Yönetim Kurulu, Genç ve Kadın Girişimciler üyeleri ve SATSO çalışanlarından oluşan ekipleri kutlayan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ şunları dile getirdi;

“İki takımla bu yıl ilk defa katıldığımız Dragon Boat Festivali’ne çok kısa sürede hazırlanan iki ekibimizin de kupa başarısı göstermesi hem takım çalışmamızın hem de sportmenlik ruhunun SATSO çatısı altındaki kurumsal beraberlik anlayışı ile birleşmesinin güzel bir örneği oldu. Ulusal düzeyde gerçekleşen ve 29 takımın katıldığı yarışlarda sportmenliği ön plana çıkararak sportif faaliyetlerde de iddiamızı ortaya koyduk. Bu başarılı performanstan dolayı katılan tüm ekibime ayrı ayrı teşekkür ediyor, kendilerini tebrik ediyorum. Sonraki turnuvalarda daha başarılı performans sergileyeceğimize inanıyorum.

 

Haber Tarihi : 3/6/2024
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::