Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kurban Bayramı “Geleneksel Bayramlaşma Töreni” 14 Haziran Cuma günü SATSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde il protokolü, SATSO üyeleri ve Sakaryalıların katılımı ile gerçekleştirilecek Geleneksel Ramazan Bayramı Bayramlaşma Töreni 14 Haziran Cuma günü saat 14.00’te SATSO Hizmet Binası Fuaye Alanı’nda yapılacak.

Geleneksel Bayramlaşma Töreni’ne davette bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Bir Kurban Bayramı’nı daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyor, bayram sevincinin hep birlikte paylaşıldığında artacağına inanıyoruz. Bu bayramda da SATSO olarak ilimizde bayram sevincini hep birlikte paylaşmak, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek adına geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiğimiz bayramlaşma törenimize il protokolümüz, Oda Camiamız ve tüm Sakaryalılar davetlidir. Mübarek Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamaktan mutluluk ve onur duyacağız.” dedi.

Haber Tarihi : 11/6/2024
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::