Özel Bireyler CupCake Süsleme Etkinliğinde Eğlendi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde oluşturulan ve şehrin ilk halka açık mutfak sanatları akademisi olarak hayata geçen SATSO Mutfak Sanatları Akademisi’nde sosyal sorumluluk etkinliği gerçekleştirildi.

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği paydaşlığında gerçekleştirilen CupCake Süsleme atölye etkinliği’nde özel (engelli) bireyler SATSO Mutfak Sanatları Akademisi’nde uygulamalı eğitim gördü, CupCake süsleyip eğlenceli bir aktivite fırsatı buldu.

Anlamlı etkinliğe SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, Birlik Beraberlik Federasyonu Sakarya İl Başkanı ve Dernek Başkanı Aslı Çam ile özel bireylerin aileleri katıldı. Atölye etkinliğinde özel çocukların eğlenceli anlarına şahit olundu.

Etkinliği değerlendiren SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan; “Mutfak Sanatları Akademimiz eğitim ve atölye etkinliklerinin yanı sıra böyle özel sosyal sorumluluk etkinliklerine de ev sahipliği yapıyor. Bugün birbirinden özel kardeşlerimizle bir araya geldik. Onların maharetli elleriyle CupCake süslemesine şahit olduk. Etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Etkinlik sonunda etkinliğe katılan özel bireylere katılım belgeleri takdim edildi.

Haber Tarihi : 5/7/2024
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::