Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ramazan ayının başlangıcı vesilesiyle yaptığı açıklamada ülke olarak Ramazanla beraber manevi iklimin getirdiği birlik ve dayanışma ruhunu güçlendirmenin önemine dikkat çekerek Ramazan ayının ülkemize sağlık başta olmak üzere tüm bereketiyle huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Başkan Altuğ açıklamasında şunları dile getirdi: “Ramazan ayı manevi bütünleşmenin yaşandığı müstesna bir zaman dilimidir. Bu yıl, Ramazan ayını tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle biraz buruk karşıladık. Ülke olarak her zamankinden daha çok birlik beraberlik, dayanışmaya ihtiyacımız var.

Yaşadığımız pandemi süreci Ramazan ayı maneviyatını yaşamamıza engel değil. İnanıyorum ki; Bu ramazanda da paylaşma, dayanışma, birlik ve beraberliği hep birlikte yaşayacağız. Her şeye rağmen karamsarlık, korku ve endişeye kapılmadan, umudumuzu ve direncimizi kaybetmeyelim. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Ramazan ayını idrak ederken alınan Koronavirüs önlemlerine ve kurallara uymayı da ihmal etmeyelim. Sağlıklı günlere bir an önce kavuşmak temennisiyle üyelerimiz ve Sakaryalılara hayırlı ramazanlar diliyorum."

 

 

Haber Tarihi : 24/4/2020
PAYLAŞ
Son Haberler ::