Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, SATSO Başkanlık seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette her iki Başkanın makamına konuk olan Vali Kaldırım, tüm SATSO Camiası ve Sakarya için hayırlı olması temennisinde bulundu.
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ziyaretlerde genel olarak şunları dile getirdi: “SATSO büyük bir Camia ve şehrimiz için sorumluluk alan, gelişime odaklanmış bir kurumumuz. Artık ülkelerden ziyade şehirlerin global rekabet ettiği günümüzde Sakarya için düşünen, ilimizdeki işletmelerin yükselmesi için çalışan; aynı zamanda da ilimizin her türlü konusuna destek veren, değerli bir paydaşımızdır.
Seçimlerin ardından kez daha Yönetim Kurulu Başkanı seçilen A. Akgün Altuğ ve en genç Meclis Başkanlarından biri olarak seçilen Erdem Ercan’ı tebrik ediyorum. Yeni dönemin SATSO Üyelerine ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Değerli Valimize ziyareti ve hayırlı olsun dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Oda olarak hem üye sayımız, üyelerimizin beklentisi ve şehrimizin ileriye gitmesi adına ciddi bir sorumluluğa sahibiz. Üyelerimizin gelişimi için çabalarken aynı zamanda ilimizin geleceğe hazırlanması için çalışıyor ve her konuda destek vermeye çalışıyoruz. Önceki dönemde Oda olarak her konuda Valiliğimiz ile birlikte bir çok değerli çalışmayı hayata geçirdik. Bundan sonraki süreçte de ilimizin ve üyelerimizin gelişimi için paydaşlığımız ve kurumsal işbirliğimiz devam edecektir.” Dedi.
SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan ise; “Sayın Valimize makamımızı onurlandırdığı için teşekkür ediyoruz. SATSO büyük bir camia ve meclisi de her konuyu dile getiren sorumluluk sahibi, çalışkan bir topluluktan oluşuyor. Bu dönem daha da gençleşen bir meclisimizle şehrimize ve üyelerimize hizmet etmeyi ümit ediyoruz. Valiliğimiz öncülüğünde hizmet etmek ve sorumluluklarımızı yerine getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” diye konuştu.
SATSO Üyesi OTOKAR’a Ziyaret
SATSO’daki ziyaret programının ardından Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Arifiye’de bulunan OTOKAR A.Ş tesislerine inceleme ziyaretinde bulundular.
Otokar Genel Müdürü Ahmet Serdar Görgüç ev sahipliğinde İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ve İl Protokolünün katılımıyla gerçekleşen ziyaret programının başında Milli Eğitim Müdürlüğü ile OTOKAR A.Ş arasında MESEM Projesi protokolü imzalandı ve OTOKAR’ın faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılırken, yeni yatırımları ve çözüm önerilerine yönelik değerlendirmede bulunuldu.
Protokol töreninin ardından Vali Kaldırım, SATSO Başkanı Altuğ ve İl Protokolünün katılımı ile tesis gezisi gerçekleştirildi. Otokar yetkilileri tarafından tasarımdan üretime tüm ürün yolculuğu yerinde tanıtıldı.
Haber Tarihi : 16/11/2022
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::